بینی من بعد از عمل ؟


پس از عمل بینی

جراحی بینی


عمل بینی

با عمل جراحی پلاستیک، اشکالات مختلف بینی را می توان برطرف کرد به عنوان مثال: * بزرگ بودن اندازه بینی * قوزدار بودن بینی * افتادگی نوک بینی یا کم بودن زاویه بینی و لب * پهن بودن بینی * بزرگ بودن سوراخ های بینی * جعبه ای شکل بودن نوک بینی * زیاد بودن فاصله نوک بینی تا صورت * دررفتگی تیغه بینی و غیرقرینه بودن بینی * دو شاخه بودن نوک بینی * دماغ زین اسی متعاقب ضربه های قبلی و یا عمل جراحی انحراف تیغه بینی * دفورمیتی های بعدازعمل جراحی

عمل جراحی بینی برای هر فرد به طور اختصاصی طراحی شده و اجرا میشود.

دکتر عامری در گوگل پلاس دکتر عامری در فیسبوک دکتر عامری در توییتر دکتر عامری در پینترست اخبار مربوط به دکتر محمدحسن عامری و جراحی زیبایی بینی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

آخرین نظرات بیماران

سلام خدمت دکتر محترم و ماهر ومنشی خوب ازاین که می بینم اینقدر طبیعی و متناسب با صورتمه ممنونم من اصلا نتونستم خودمو راضی کنم که یک ذره ریسک کنم و جراحی رو بسپارم دست جراحای دیگه با اینکه نمونه جراحی دکتر ر و فقط ازروی عکس اینترنت انتخاب کردم و دکتر رو ده سال پیش تو شبکه 2 دیده بودم و از نزدیک کارهاشون رو ندیده بودم از عملشان راضیم آرزوی سلامتی و طول عمر برایشان و کادر محترم شون رو دارم و خداروشکر که همچین دکتر هایی رو داریم

مشاهده همه

آخرین سوال و جوابها

سلام آقای دکتر عامری، میخواستم بپرسم که اگردر اثر تصادف قبلی ، جای بخیه ها روی بینی مانده باشد آیا با عمل زیبایی بینی از بین میره؟ واگر نه برای برطرف شدن آن چه کارباید کرد؟ جراح بینی در طی عمل جراحی اعم از اینکه از تکنیک باز یا بسته استفاده کند کاری با پوست بینی شما ندارد. در حقیقت جراح شما روی اسکلت غضروفی و استخوانی بینی شما که در زیر پوست بینی واقع شده کارمیکند و پوست بینی روی اسکلت جدید می نشیند. از آنجاییکه بعد از عمل به مدت حدود یک هفته روی بینی شما قالب طبی قرار داده میشود ، بهتر است که پوست بینی سالم باشد و از برداشتن خال یا ... خودداری...

مشاهده همه

آخرین فیلم های جراحی بینی

اگر کسی بخواهد هم عمل لیزیک و هم جراحی بینی انجام دهد بهتر است که کدامیک را اول انجام دهد؟

مشاهده همه

بینی زیبا

نمی توان با در نظر گرفتن یک بینی ایده ال به خلق یک بینی زیبا پرداخت، ضمنا تنفس از طریق بینی برای سلامتی ما حائزاهمیت فوق العاده ای است. بینی فقط مجرایی برای عبور هوای استنشاقی نیست بلکه بینی هوای استنشاقی را کاملا تمیز، گرم و مرطوب می کند. بدیهی است انسداد بینی فرد را از این امتیازات محروم می سازد. بهترین جراح بینی کسی است که بتواند بین حفظ عملکرد بینی و رسیدن به بینی زیباتر تعادل برقرار کند یعنی قبل از اینکه هر تغییری را بر روی ظاهر بینی اعمال کند در نظر خواهد گرفت که این تغییر باعث مختل شدن عملکرد بینی و انسداد بینی نشود. امروزه علم جراحی پلاستیک بینی نیز دستخوش تحولی شگرف شده است به نحوی که « رینوپلاستی تقویتی » در حال از رده خارج کردن « رینوپلاستی سنتی » است. در رینوپلاستی تقویتی عمل جراحی فقط محدود به کوچک کردن بینی نیست بلکه در این روش جراح ضمن اینکه قسمت هایی از بینی را برداشته و کوچک می کند ممکن است قسمت های دیگری را تقویت کند تا نتیجۀ نهایی دماغی باشد که در حالیکه زیبا شده امّـــا به عملکرد اصلی آن که همان تنفس است آسیبی وارد نشده باشد.

تصور اکثر افراد از "انحراف بینی" کج بودن ظاهر بینی است حال آنکه از نظر پزشکی انحراف تیغه بینی به کج بودن تیغۀ داخلی بینی اطلاق میشود. این انحراف تیغه بینی معمولا با کجی ظاهری همراه نیست مگر آنکه انحراف شدید و مزمنی در طول سالیان رشد و بلوغ وجود داشته باشد که منجر به کجی ظاهری هم شده باشد. تيغهٌ بيني که به آن سپتوم بینی هم گفته میشود صفحۀ عمودی نازکی است كه فضاي داخلی بيني را به دو حفرۀ مجزاي راست و چپ تقسيم مي كند.

حدوداً تا 5 ساعت بعد از عمل نباید چیزی میل کنید چرا که به دلیل داروهای بیهوشی حرکات معده و روده شما کند است و چنانچه شما چیزی میل کنید باعث بروز حالت تهوع و استفراغ می شود.
حدوداً 5 ساعت بعد از عمل ابتدا کمی آب می آشامید چنانچه مشکلی نداشتید یک ربع بعد مختصری آب میوه خواهید آشامید و بعداز آن میتوانید از غذاهای نرم استفاده کنید و از روز سوم به بعد هر چه خواستید میتوانید میل کنید .

بینی شما از نظر ظاهری و وضعیت تیغه بینی ، شاخک های داخل بینی و….. مورد معاینه قرار خواهد گرفت و اینجانب ازخواسته های شما و انتظاراتتان مطلع خواهم شد و متقابلاً اقداماتی که قابل انجام هستند را با شما مطرح خواهم کرد و شما ازخواسته هایی که ممکن است قابل حصول نباشد نیز آگاه خواهید شد. در صورتی که مایل باشید از بینی شما عکسی دیجیتالی گرفته خواهد شد و با استفاده از کامپیوتر طراحی بینی بعد از عمل خودتان را مشاهده خواهید کرد.